O nas

Optyka to nasza pasja

Jesteśmy firmą prężnie działającą i rozwijającą się już ponad 11 lat.

Do zawodu optyka zostaliśmy zarażeni przez Pana Janusza Wolińskiego, która prowadzi swój zakład optyczny w Warszawie od 1955 roku, pod okiem Pana Janusza nabyliśmy wiedzę w rzemieślnictwie. Przez co jesteśmy, o tyle wyjątkowym wyborem dla was, że większość napraw jesteśmy w stanie zrobić od ręki na miejscu, jak i również część okularów gotowe do odebrania często już na następny dzień.

Nasz personel, jest kadrą ciągle rozwijającą się i poznającą tajemnice Optyki każdego dnia, co wskazuje na nieustanne doszkalanie się w tym temacie.

Spotkają u nas państwo osoby wykształcone w optyce, które kończyły szkoły w Warszawie oraz Łodzi, ponadto pod kątem najlepszych specjalistów w Polsce Dr n. med. Andrzeja Styszyńskiego zostaliśmy przygotowania do przeprowadzania w naszych salonach badań wzroku pod kątem korekcji okularowej.

Podziękowania z domu dziecka

Regularnie przeprowadzamy i wykonujemy okulary dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży

III miejsce w konkursie Hipokrates 2019 "Najlepszy salon optyczny"

Przesiewowe badania w szkołach podstawowych

Do naszych salonów również przynależą Gabinety okulistyczne, w których przyjmuje Dr.Mirosława Czarkowska, zajmująca się ogólnym stanem naszych oczu.  W swojej praktyce okulistycznej ma możliwość diagnozy chorób oraz zachodzących zmian naszych oczu jak i również ich leczenia czy pokierowania Pacjenta w dalszym procesie leczenia. Doktor przyjmuje w swoim gabinecie dzieci, młodzież, dorosłych oraz osoby starsze, którym ma możliwość również dobrania okularów czy soczewek kontaktowych.

Praca naszej firmy polega nie tylko na pomocy w doborze okularów korekcyjnych, słonecznych, soczewek kontaktowych (z badaniem wzroku), ale również działamy społecznie ( jednym z przykładów jest pomoc po raz kolejny Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży, gdzie przeprowadzamy rutynową kontrolę wzroku przez Lekarza Okulistę. Dzieciom, którym wychodzą ubytki w widzeniu sponsorujemy wraz z partnerami okulary całkowicie bezpłatnie. Ponadtko przeprowadzamy przesiewowe badania wzroku w szkola podstawowych, urzędach oraz małych miejscowościach, w których mieszkańcy mają ograniczony dostęp do opieki okulistycznej)

Naszą misją w prowadzeniu Salonów Optycznych Looko Optyk jest uświadamianie i edukacja naszych klientów w możliwościach jakich daje optyka oraz pomocy i skierowaniu go na odpowiedni tor, który prowadzi go najwyraźniejszy i komfortowego widzenia. Przez co głównymi zaletami naszej firmy jest lojalność, kompetencja oraz długoletnie, często już pokoleniowe relacje z naszym klientem.

 

Motto: “Bezpieczne i wyraźne widzenie “

Close Menu