Jesteśmy firmą prężnie działającą i rozwijającą się od ponad 11 lat. Zawodem optyka zostaliśmy zarażeni przez pana Janusza Wolińskiego, który prowadzi swój zakład optyczny w Warszawie od 1955 roku. Pod okiem pana Janusza nabyliśmy wiedzę w rzemieślnictwie, przez co jesteśmy o tyle wyjątkowym dla Was wyborem, że większość napraw jesteśmy w stanie zrobić od ręki, na miejscu. Często okulary są gotowe do odbioru już następnego dnia.

Nasz personel jest kadrą ciągle rozwijającą się i poznającą tajemnice optyki każdego dnia, co wskazuje na nieustanne doszkalanie się w tym temacie. Spotkają u nas Państwo osoby wykształcone w optyce, które ukończyły szkoły w Warszawie oraz Łodzi. Ponadto, pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce (m.in. dr n. med. Andrzeja Styszyńskiego) zostaliśmy przygotowani do przeprowadzania w naszych salonach badań wzroku pod kątem korekcji okularowej.

Do naszych salonów przynależą również gabinety okulistyczne, w których przyjmuje dr Mirosława Czarkowska, zajmująca się stanem ogólnym oczu. W swojej praktyce okulistycznej posiada możliwość diagnozy chorób oraz zachodzących zmian oczu, jak również ich leczenia czy pokierowania pacjenta w dalszym procesie leczenia. Doktor przyjmuje w swoim gabinecie dzieci, młodzież, dorosłych oraz osoby starsze, którym może dobrać okulary lub soczewki kontaktowe.

1

Certyfikat

Certyfikat "Najwyższej Jakości Świadczonych Usług" od Cech Optyków w Warszawie

Podziękowanie


Podziękowanie z Domu Dziecka

Regularnie przeprowadzamy badania i wykonujemy okulary dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży. Realizujemy również przesiewowe badania w szkołach podstawowych.

Konkurs

III miejsce w konkursie Hipokrates 2019 "Najlepszy Salon Optyczny"

2

Praca naszej firmy polega nie tylko na pomocy w doborze okularów korekcyjnych, słonecznych, czy soczewek kontaktowych (z badaniem wzroku), ale również na działalności społecznej. Jednym z przykładów jest pomoc Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży, gdzie przeprowadzamy rutynową kontrolę wzroku przez lekarza okulistę. Dzieciom, którym wychodzą ubytki w widzeniu, sponsorujemy wraz z partnerami okulary całkowicie bezpłatnie. Ponadto przeprowadzamy przesiewowe badania wzroku w szkołach podstawowych, urzędach oraz małych miejscowościach, w których mieszkańcy mają ograniczony dostęp do opieki okulistycznej.

Naszą misją w prowadzeniu salonów optycznych Looko Optyk jest uświadamianie i edukacja naszych klientów w możliwościach jakie daje optyka, a także pomoc i skierowanie klienta na odpowiedni tor, który prowadzi go do wyraźnego i komfortowego widzenia. Głównymi zaletami naszej firmy jest lojalność, kompetencja oraz długoletnie, często pokoleniowe relacje z naszym klientem. Nasze motto to: "Bezpieczne i wyraźne widzenie".